Anasayfa » İmalatlarımız » Mantar Zigon Sehpa 3’lü Yuvarlak

Mantar Zigon Sehpa 3’lü Yuvarlak

Stok kodu: IKM-419

Mantar zigon sehpa, genellikle yuvarlak veya oval bir tabana sahip, üst kısmı geniş ve düz, tabanının ortasından bir kol ile desteklenen ilginç bir sehpa tasarımını ifade eder. İsmi, mantarın geniş kapağını ve ince sapını andıran şekli nedeniyle mantardan gelir. Mantar sehpa, özellikle modern ve şık dekorasyon tarzına sahip mekanlarda tercih edilen bir mobilya parçasıdır. Mantar sehpa, ev dekorasyonunda hem fonksiyonel hem de estetik bir tercihtir.

Mantar sehpa, üzerine çeşitli eşyaları koyabileceğiniz geniş bir yüzey sunar. Bu nedenle, oturma odasında veya salonunuzda pratik bir kullanım alanı sağlar. Mantar sehpanızı, berjerlerin veya koltukların yanına koyarak kullanışlı bir yüzey sağlayabilirsiniz. İsterseniz üzerine kitap, içecek veya dekoratif nesneler koyabilirsiniz. Mantar sehpanızı dekoratif öğelerle süsleyerek kişisel dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Mumlar, bitkiler veya sanat eserleri gibi öğeler kullanılabilir. Eğer mantar sehpanızın üzerine bir lamba koymayı düşünüyorsanız, ışığı da göz önünde bulundurmalısınız. Aydınlatma, odanın atmosferini belirlemede önemli bir faktördür.

Hafif olan mantar sehpa, ihtiyaca göre kolayca taşınabilir. Böylece odanızdaki düzeni değiştirmek istediğinizde veya sehpayı farklı bir odada kullanmak istediğinizde sorun yaşamazsınız.

Mantar sehpa, şık ve eğlenceli bir dekorasyon öğesidir. Seçim yapmadan önce, bizden fiyat almadan karar vermeyin. Siteler Ankara’da 30 yılı aşkındır mobilya imalatı üzerine çalışmaktayız. Ankara toptan sehpa alımları için lütfen fiyat sorunuz.

Yeni çıkan sehpa modelleri, ahşap mantar zigon sehpa, 3’lü yuvarlak mantar sehpa fiyatları için imalatçı Karagöz Mobilya Aksesuar telefon 0 (535) 944 86 41

Ek bilgi
Renk Ham Ahşap
5 People watching this product now!

Nakliye

Tüm şehirlere gönderim

Tecrübe

22 yıllık tecrübe

Destek

7/24 Bize ulaşabilirsiniz

Hızlı Teslimat

Geniş kadromuz ile zamanında iş teslimi