İKM AHŞAP

Hakkımızda

1990 yılında kurulan ve her geçen yıl kendisine duyulan güven ile büyüyen İKM Ahşap, hizmet kalitesinden ve hedeflerinden ödün vermeden tüm Türkiye’ ye ahşap ayak üretmeye devam etmektedir.

Büyüme hedefleri doğrultusunda 2020 yılından itibaren ürün gamı içerisine ahşap ayak üretimini alarak, Ankara'da masa sandalye ayağı imalatçıları arasında seçkin bir yer edinmiştir. Ahşap masa sandalye ayağı imalatlarında kaliteden ödün vermeyen Karagöz Mobilya & Aksesuar; mobilya sektöründe yer alan imalatçıların iş ortağı, güvenilir ve vazgeçilmeyen tedarikçisi olmuştur.

İKM Ahşap

Müşterilerinin beklentilerini; zamanında, ekonomik, hızlı, güvenilir hizmet sunarak karşılamak, kendisini geliştirmek, sunduğu hizmetlerin ve çalışanlarının paralel gelişimini sağlamak, çalışmalarını verimli, etkin ve sürdürülebilir kılmak, iş ortakları nezdinde güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak İKM AHŞAP’ ın öncelikli hedefleri olmuştur.

İKM AHŞAP; iş ortaklarının ihtiyacına uygun özel çözümleri kaliteli üst düzey hizmetle, uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Standartların üzerinde güvenilir hizmet anlayışı, köklü geçmiş, müşteri değil iş ortağı anlayışını referans alarak hızlı, kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve ürettiği aksesuarlar ile mobilya sektörüne katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yüksek ürün kalitesi ile iş ortaklarının memnuniyetini en üst seviyelere taşıyarak mobilya sektöründe fark yaratmak ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek, Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilya aksesuarı üreticisi olma yolunda yılmadan çalışmaktır.